С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Броени дни до втората Детска Киномания 2019

В журито се включва и дете - актриса от известен български сериал

ИГРА: Отговорете и спечелете с филма "Замръзналото кралство 2"

Читателите на MoetoDete.BG имат възможност да спечелят една от оригиналните...

Децата вегетарианци

Все още се счита, че изборът да изключиш месото от менюто си се случва в зряла...

Разходка в дъжда с дете

Нека да вали! Точно така – нали затова е есен! А какво по-приятно време за...

Последно посещение: Дата и час: Сря Ное 20, 2019 6:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Фитнес
МнениеПубликувано на: Чет Апр 17, 2008 7:15 pm 
любопитко
Аватар

А кои сме мамите които ходим на фитнес?Къде,колко често имате ли си програма или просто си тренирате?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 18, 2008 8:17 am 
любопитко
Аватар

Поздравявам всички мами,които имат време и желание за фитнес.Аз специално не съм от тях,за мое съжаление. :?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Апр 18, 2008 1:30 pm 
фурия
Аватар

zuzetka написа:
Поздравявам всички мами,които имат време и желание за фитнес.Аз специално не съм от тях,за мое съжаление. :?

И аз се присъединявам към теб. :(

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 9:50 am 
бърборко
Аватар

Аз много ходех на фитнес преди да родя, но сега няма кога да ида, постоянно съм с Анжи

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 13, 2008 5:38 pm 
Аватар

Да се включа и аз- от вчера тръгнах на фитнес, с инструктор. Не мога да повярвам до каква степен съм се била схванала, щом сега едвам ходя:(Но малкият щурчо не се вълнува много и иска своите си разходки.
Има ли мамита, които да посещават Спартак?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 26, 2008 5:40 pm 
Аватар

janetina, на фитнес в Спартак не съм била, но залата им е голяма и модерно оборудвана. Имат и кръгова тренировка което навън се счита за нещо уникално добро при моделирането на тялото. :P За интрукторите обаче съм чувала доста противоположни мнения

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2008 10:16 pm 
фурия
Аватар

Моят мъж ми обеща навременно прибиране 2-3 пъти в седмицата, така че да мога да ходя на фитнес. Не ми е любимо, но е единственото, което се предлага в квартала. Така, че от януари тръгвам. Мисля да платя да ми направят индивидуална програма и евентуално диета.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 23, 2008 10:37 am 
фурия
Аватар

i az predi hodeh no se otkazah sled kato zabremenqh :D pyk i sega ne6to me myrzi

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 24, 2008 3:27 am 
фурия
Аватар

Е, нужна е мотивация. И търпение разбира се. Но ако се чувстваш добре и се харесваш, за какво ти е? Аз се чувствам добре, имам тонус, честно казано съм постоянно в движение покрай разходките и хаотичното ми чистене, но искам да съм си слаба. Не се одобрявам така. Като някоя леля.
Иначе , на мен фитнеса ми с скучен, броиш, напъваш се. Но има резултати, ако има план и последователност.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 21, 2009 3:03 pm 

аз ходя поне 3 пъти седмично..е мн.ясно че с програма иначе така само да си ходиш няма смисъл.Нали трябва да имаш представа колко серии да правиш,колко повторения,пък колко да е почивката м/у тях ( е тя зависи с каква цел отиваш да тренираш-дали за сваляне на кг. или за качване ,или пък просто за тонус)успех мами само с фитнес можеш да моделичаш тялото си така както искаш.Сама се уверих в това.. никога не съм си мислела че след раждане само с фитнес ще си прибера корема ,а освен това да ви се похваля че имам даже и плочки ,но те си личат леко не са от онези грозните по плакатите :P

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Окт 06, 2009 2:36 pm 
фурия
Аватар

Леле, сега като чета старите мнения си давам сметка от кога съм се засилила за този фитнес. От януари. А тръгнах преди месец. Незнам защо съм отлагала толкова. Наистина е скучничко, но е по-добре от нищо.
Във връзка с отслабването, само с фитнес няма да стане. Но наистина има стягане. Доволна съм.
Засега съм постоянно с разни схващания, синини по краката, мускулна треска. Незнаех, че съм в толкова лоша форма. Мислех, че покрай детето съм доста раздвижена.
Ходя 3-4 пъти седмично. Инструкторът ми е два на два и ходя, когато е на смяна. Не се страя да запомня какво правя. Той казва, аз правя. Е, мрънкам от време на време, но то е за разтоварване.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: Фитнес
МнениеПубликувано на: Чет Ное 26, 2015 11:06 pm 
любопитко
Аватар

Аз ходя отскоро, веднъж седмично, сама си измислям упражнения, нямам програма, просто правя упражнения.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 17, 2016 5:59 pm 

За да сваля достата килограми, които бях качила трябваше да по спортувам нещичко, но аз правех упражнения у дома. За фитнес съвсем не ми е оставало време, а сега с работа да не говорим.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Юли 18, 2017 10:29 am 
любопитко
Аватар

Здравейте! Искам да попитам какво е нужно, за да се натрупа мускулна маса само с фитнес могат ли да се получат нещата?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юли 20, 2017 3:52 pm 
любопитко
Аватар

Моят приятел е доста слаб, а много желае да натрупа мускулна маса. Преди два месеца си взе от https://healthstore.bg/proteini хранителни добавки, започна да спазва специален хранителен режим и да ходи по няколко пъти в седмицата на фитнес. Започна да трупа мускулна маса, но има още какво да прави. Надяваме се в най-скоро време резултатите да са още по-забележими. Така че само в фитнес не става.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]