С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

5 незаменими правила за приспиване на плачещи новородени

Всички сме чели и чували, че майките умеят да различават плача на бебетата –...

Коледен екшън план за заети майки

Денят е малък и за нищо не ми стига, а идват и празници! Как да се справя с...

Коледни звезди от картон от кашон

Ето и моята коледна идея: коледни звезди от картон от кашон. Изрежи звездите по...

Детски подарък според зодията

Ако ви предстои да купувате детски подарък и не сте решили, какво да купите, то...

Последно посещение: Дата и час: Пон Дек 09, 2019 11:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юни 22, 2009 1:53 pm 
бърборко
Аватар

Каква е вашата мечта за пътешествие? Има ли някой, който да е успял да сбъдне желаното пътуване? Мисля, че ще е интересно да се размечтаем заедно...

Аз много обичам да пътувам. От дете си мечтая да отида в Африка, незнам защо, но го искам много силно и съм сигурна, че някой ден ще осъществя това пътуване. Другото ми желание за пътешествие е да обиколя Латинска Америка. Много съм чела за древните инки, маите, ацтеките и съм впечатлена от културата им, от познанията им в техниката, медицината, строителсвото и т.н. Забравих да уточня че до Латинска Америка искам да пътувам с кораб.
Мисля, че когато човек много силно иска нещо, намира начин да го осъществи.

А вие за какво пътешествие мечтаете?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 23, 2009 3:13 pm 
любопитко
Аватар

Аз си мечтая да видя пирамидите в Египет,
също така и Египетския музей, където се съхраняват
всички находки от Египет, би било много вълнуващо.
Абе общо взето искам да видя всичко, що може да се види там:
Долината на царете, Колосите на Мемнон, храма на Кралицата Хатшепсут,
храма Карнак, храма Луксор ......

Интересно ми е да видя и Теракотената армия на император Цин Шъхуан в Китай.

Италия също искам да посетя.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 25, 2009 6:43 pm 
фурия
Аватар

Ахх,много обичам да пътувам в чужбина.Всичко там ме привлича,различният облик на чуждата страна,различни обичаи,манталитет,красоти и т.н.Пътувала съм през Гърция и Италия.Невероятно преживяване.Всичко ми е интересно и никога не ми стига времето да се насладя и да искам да се връщам.Дори бих живяла в чужбина.
Била съм в Франция.Това е моя сбъдната мечта.Още от ученичските години,от уроците по френски,и когато имах възможност да видя Френската провинция,да поживея 3 месеца с французи,да посетя Париж и почти всички негови забележителности,за които съм чела и учила.И най-вече Айфеловата кула,еххх,споменът ще е вечен.Само снимките ще ми напомнят за там.
Мечтая да пътувам навън.Мечтая да посетя Америка,Ниагара,Австралия и навсякъде,Тайланд,Бахамите,просто навсякъде.......
Пътувала съм с кораб,сега искам и със самолет :D ,но мъжът ми го е страх :lol: .
Все пак дано се сбъднат мечтите ни!!!Надеждата умирала последна! :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 21, 2009 2:57 am 
бърборко

Мечтая за много неща, но пътуването не е сред тях. Не защото не искам да видя света и красотите му, а защото едно такова пътуване е свързано с багаж, хиляди притеснения за дреболии и страх от неизвестното...Знам как звучи, но ми отнема много време да се настроя на вълна "удоволствие от гледките", дори когато ходим в други градове, които са си "у нас" се чувствам не на място в първия момент.

Добре, че мъжа ми е обратния случай и със сигурност ще ме замъкне някъде. Общото ни желание е да се разходим из Италия. Да подишаме примерно Израелски въздух...интересно би било да разбера какво е усещането да пипна Стената на Плача...или как е на вкус Мъртво Море...или да пояздя камила, примерно. :lol: Искам и в Португалия да отида, ей тъй на гости на леля ми и да видя океана...пък после може и да го прекося и да "открия Америка"! :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 23, 2009 8:38 pm 
фурия
Аватар

БРАВО Ванче ей на това му викам мечтано пътешествие :clap:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2009 10:30 am 

Аз си мечтая за околосвтско пътешествие. Да си купим една каравана и да пътуваме с мъжа и малката ни сладурана. Да спираме където си искаме, да оставаме колкото си искаме. За това обаче трябват много време и пари, но пък не пречи човек да помечтае.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2009 10:31 am 

Аз си мечтая за околосвтско пътешествие. Да си купим една каравана и да пътуваме с мъжа и малката ни сладурана. Да спираме където си искаме, да оставаме колкото си искаме. За това обаче трябват много време и пари, но пък не пречи човек да помечтае.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 24, 2009 10:31 am 

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 27, 2009 9:04 pm 
бърборко
Аватар

едно желано пътешествие-една несбъдната мечта
това е моя копнеж да посетя Франция-Триумфалната арка,Айфеловата кула,булеварда Шан-з-елизе и всичко което може да се посети в страната на Коко Шанел и на нашата българка там-Силви Вартан
ех мечти,мечти
дано някога всичко което си мечтаем да стане реалност
няма да има нищо по хубаво от факта докато си на този свят да осъществиш съкровената си мечта-а моята е още от детството когато за пръв път се запознавахме с особеностите на езика в часовете по френски език :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 6:18 pm 
бърборко
Аватар

оо има толкова много места които бих искала да видя и посетя,че незнам ако имам възможност къде бих отишла първо!Да започна с гръцките острови(луда съм на тема свързана с гърция ),испания,египет,дубай,париж лондон,рим,колумбия,мексико,разбира се и в някой от градовете на греха,лос анджелес или лас вегас,маями,и в българия има много места на които искам да отида,(толкова красиви)крушунски водопади,водопада козница,и такива уникални пещери има,и още много много места! :roll: :flowerwhite: :sleezy: :0808:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Окт 29, 2010 2:00 pm 

Има много места където искам да отида но ще спона 3, които най-много искам да посетя:
1. Италия - наклонената кулата в Пиза, Амфитеатър в Верона, Колизеумът в рим и Венеция.
2. Канада - Ниагарския водопад
3. Аляска - белите мечки :)

Последна промяна StanislavaPetrova на Чет Фев 03, 2011 1:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 08, 2010 8:10 pm 
Аватар

Ако има как, бих пътувала постоянно, толкова места искам да посетя.
голяма мечта ми е Египет и въобще екзотичните дестинации - там където малко хора ходят.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 01, 2010 8:59 pm 

Няколко мечти осъществих - Египет, Гърция- Метеора, Турция - Памукалле. Друга мечта - Бразилия много искам да видя, но ще почакам за там ... Иначе съблазнителни дестинации много - Тунис, Малта, Испания, Италия ... Да сме живи и здрави и да мечтаем и вярваме в сбъдването на мечтите ...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 17, 2010 10:36 pm 
прохождащ
Аватар

Винаги съм си мечтала да посетя Барселона, Париж и Тайланд. За щастие, успях да отида в Барселона и Париж. :D Все още не съм стигнала до Тайланд, но дано скоро и това да се случи. :lol: 8)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Дек 17, 2010 11:53 pm 
фурия
Аватар

Az iskam da otida в Африка и в Америка - както Северна, така и Южна.Та тези континенти не съм била и ми е много интересно.От Африка искам да видя южната част, не за друго - на далеч е.В севернен бих отишла на почивка, а не толкова заради страната или чудесата в нея.В Америките искам да видя всичко, но като че ли Южната е по-голямо предизвикателство.
Отделно от Азия искам да видя Близкия Изток, но това е осъществима мечта, въпрос на година или две.Ще разкажа в другата тема " С деца на почивка", че и те ще са с нас.
А относно багажа и пътуванията.....с децата ще ходя на местата, където сме на почивка или на гости.....на другите места искам да см сама или с милия ми.Не за друго, но искам много да обикалям, да видя, а с деца е трудно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]