С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Страховете на новата майка

Всички родители се страхуват за децата си. Най – доброто, което можете да...

Подготовка за кърмене преди раждането на бебето

Бременна си и се чудиш дали трябва да започнеш да подготвяш гърдите си за...

Селен - за бременност без проблеми

Все повече бъдещи майки приемат фолиева киселина като основна превенция на...

В 14:55 ч. работим най-малко

Повече служители спират работа в 14:55 часа и проверяват публикациите в...

Последно посещение: Дата и час: Пет Юли 19, 2019 11:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 05, 2010 11:16 am 
любопитко
Аватар

Във форумът "Часът на мама"бях срещала информация за спиране на кърмата с хомеопатия,но си признавам,че не четох защото при мен нещата се получиха естествено и без да се налага да взимам каквито и да е мерки.
За лекарствата които се изписват за спиране съм чувала,че са с много и нежелани странични ефекти.
Изцеждането само допълнително ще стимулира производството /доколкото знам/за това моя съвет е да посетиш някой лекар.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Дек 05, 2010 11:39 am 

Благодаря Ви момичета, за съветите още утре ще отида на лекар! Успешен ден на всички!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 14, 2010 2:36 pm 

Здравейте мами за повече от 24 часа изцеждам по 20 мл от гърда не напълно изпразване на гърдите защото я спирам но гърдите ми са меки постоянно и безнапрягане и болки.Пия чай салвия още до колко трябва да изцеждам и на какво време за да разбера че ми е спряла кърмата напълно.
Благодаря за отоворите Ви
Поздрави на всички и със здраве да си останете всички. :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 14, 2010 8:57 pm 

Здравей "nnaddq"!
Моя съвет е да се обърнеш към "Национален телефон на консултантите по кърмене 0896 418 488"
Аз лично звънях и момичето много подробно ми обясни, какво точно се случва в организма ми! Също така ме успокои, като разсея всички съмнения, които имах!
Относно това как да разбереш дали ти е спряла нацяло кърмата, немога да ти отговоря, но ще ти кажа че консултантката, която ми вдигна телефона ми каза, че дори след 1 година след като си спряла да кърмиш може да ти се появят капчици кърма!
Весели празници от мен! :santa claus: :flowerwhite:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 15, 2010 3:12 pm 

rani83 написа:
Здравей "nnaddq"!
Моя съвет е да се обърнеш към "Национален телефон на консултантите по кърмене 0896 418 488"
Аз лично звънях и момичето много подробно ми обясни, какво точно се случва в организма ми! Също така ме успокои, като разсея всички съмнения, които имах!
Относно това как да разбереш дали ти е спряла нацяло кърмата, немога да ти отговоря, но ще ти кажа че консултантката, която ми вдигна телефона ми каза, че дори след 1 година след като си спряла да кърмиш може да ти се появят капчици кърма!
Весели празници от мен! :santa claus: :flowerwhite:

Мила благодаря ти за подкрепата всичко добро и на теб и незабравими празници! :D :D :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 04, 2011 3:31 pm 

Благодаря за ценните съвете които давате.Искрено се покланям пред помоща която давате Бъдете здрави през новата година и дано тя бъде началото за хубавите години които ви предстоят. :happiness:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Яну 26, 2011 10:16 pm 
Аватар

най-добре е някои лекар да се говори или по-точно с педиатър!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]