С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Диария и запек при кърмено бебе

Още преди да се приберат с бебето у дома, родителите вече са наясно, че...

Бременност след спонтанен аборт

Въпрос: Бременна съм, а имам два последователни спонтанни аборта. Трябва ли да...

Неудобствата за мъжете по време на бременността

Когато жените забременеят, мъжете трябва да се примирят с много неудобства.

Сънят при малките деца

Сънят е изключително важен фактор за развитието и здравето на всяко дете

Последно посещение: Дата и час: Нед Сеп 22, 2019 4:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 01, 2011 11:44 pm 
любопитко
Аватар

Аз от малка си мечтая да посетя Египет. Тази дестинация ми изглежда далечна и вълнуваща. Много информация съм изчела и винаги ми е било интересно. Надявам се някой ден да мога да осъществя едно такова пътуване. В този сайт http://www.trivago.bg/ има много и полезна информация, за различни дестинации. Може да се избере и да се резервира хотел. Разказани са и мнения на туристи, като са добавени и потребителски снимки. Дано на всички ни мечтите се изпълнят и разходките ни не са само виртуални.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 02, 2011 12:23 am 
бърборко
Аватар

vili80, изчакай малко с посещението на Египет, че сега не е най-добрата дестинация, освен ако не си любител на силни усещания :))))
Дано всички успеем да осъществим мечтаните пътувания :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 31, 2011 9:21 am 
любопитко
Аватар

Преди 1година посетих Кипър, по-мръсна държава от тази не бъх виждала.
Навсякъде котки, акита, боклуци,по някои улици имаш дори блата :o
Втори път няма да стъпя там.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Май 30, 2011 10:08 am 
любопитко

Мечтата ми е да посетя Бразилия. Не познавам задълбочено манталитета на бразилците, но от мои близки живяли там знам, че са топли и забавни хора. Освен това много ме привлича и природата им- слънце, море ,палми, карнавалите... :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Дек 10, 2011 6:30 pm 
Аватар

Мечтая за по-екзотична екскурзия до Турция , както и за остров Сардини като почивка в Гърция

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 22, 2011 3:42 pm 
любопитко
Аватар

Имам много мечтани дестинации и вярвам, че един ден ще сбъдна поне половината от тях: Бразилия, Бали, Малта, Тунис, Мароко, Китай, Испания, Италия, Австрия, Германия... Всяка страна има своето очарование и заслужава да бъде посетена :) Между другото в момента с мъжа ми участваме в една Коледна томбола. Можете да я видите и участвате на Фейсбук страницата на Мтел. Трябва да харесате страницата Мобилтел България и след това да следвате инструкциите. Наградата е уикенд за двама във Виена. Струва си човек да пробва, не коства нищо, не трябва да пращате смс-и и да се набутвате, а просто да лайк-нете :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 23, 2011 11:51 am 

моето мечтано пътешествие е дна екскурзия до Бразилия, много топла и слънчева страна, от европейските страни ми се иска да посетя Гърция и по-точно Акропола, също Испания, Виена също не е за пропускане, разглеждала съм снимки оттам, може и ние да си пробваме късмета с тази игра във фейса, пък да ни излезе късмета.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Дек 27, 2011 1:02 pm 
любопитко

привет и от мен, моето мечтано пътешествие е до Испания, много харесвам тази страна, привлича ме всичко в нея, от това което съм гледала и слушала. :) разбира се има и други места, които ми се иска да посетя, една екскурзия до Виена също не бих отказала, в този ред на мисли какви са точно условията за участие в тази игра и има ли други награди?

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Дек 29, 2011 11:16 am 
любопитко

и аз попаднах на тази игра във фейса, условията не са никак сложни, просто трябва да гласуваш за офертите йм, коя най-много ти допада и това те включва в играта за екскурзия до Виена, има и други награди, за които можеш да си пробваш късмета. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Дек 30, 2011 10:45 am 

smilegirl написа:
привет и от мен, моето мечтано пътешествие е до Испания, много харесвам тази страна, привлича ме всичко в нея, от това което съм гледала и слушала. :) разбира се има и други места, които ми се иска да посетя, една екскурзия до Виена също не бих отказала, в този ред на мисли какви са точно условията за участие в тази игра и има ли други награди?

smilegirl, има и други награди, освен екскурзията има и таблет и нетбук, условията не са сложни, просто трябва да гласуваш за това коя от офертите йм най-много ти допада и това те включва в играта, ние вече се включихме. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 11, 2012 3:13 pm 
любопитко

успяхме да се включим в играта макар и в последния момент ,пък да видим дали ще ни излезе късмета. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2012 5:03 pm 
любопитко
Аватар

Моите мечтани дестинации също са много, но ще бъда щастлива и доволна ако осъществя поне една от тях: Бразилия /Рио/, Испания /Валенсия, Мадрид, Палма де Майорка/, Гърция /Кефалоня, Санторини/, Тунис, Малта, Бали, Канарски или карибски о-ви... Ех много се размечтах, но поне е безплатно... Но засега ще пия една студена вода или бира :beer: Между другото във фейсбук върви една игра на Зайо байо с големи награди: екскурзия до Бали, Мексико и Канарски о-ви и Малдивите. Трябва да се хареса страницата им и след това да си избереш една от трите дестинации, след това си записващ имената и телефон и те записват за томболата. До март беше, ама кой март ще ви излъжа... Ние с мъжо вече играем за там ;)))

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Юли 01, 2013 7:34 pm 

Здравейте!
Имала съм удоволствието да посетя много държави в Европа,но мечтата ми е да отида на о-в Аруба и в Бразилия. Иначе съм била в :coctail: Париж,Виена,Венеция,Верона,Милано,Флоренция,Монако,Барселона,Мадрид,Люксембург,о-в Сицилия и още мнооого други и според мен навсякъде е красиво и всяко кътче на тази Земя си заслужава визитата(само да имаме парички и време,а това никак не е малко) :) :coctail:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 30, 2018 6:32 pm 

Моето мечтано пътешествие е до Париж и съвсем скоро го осъществих. Страхотен град, страхотни хора. Организирахме го от по-рано, за да сме сигурни, че всичко ще бъде наред. Хотел намерихме много лесно, прочетохме на няколко места отзиви, а самолетни билети взехме от https://www.air.bg/bg . Една седмица едвам ни стигна, за да разгледаме най-известните забележителности. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2018 11:46 am 
прохождащ
Аватар

Мечтая си за Тайланд.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]