С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Бебето в първия месец

Бебето в първия месец прекарва времето си основно в хранене и спане. Освен от...

Обостряния на хронични болести през бременността

Бременността е стрес и изпитание за организма, а при наличие на хронични...

115 прически за момичета

Лесни прически за момичета с плитки, опашки и още много интересни начини за...

Двете ми гърди нарастват различно

ВЪПРОС: Бременна съм в 7 месец и забелязвам, че гърдите ми са много различни...

Последно посещение: Дата и час: Сря Авг 21, 2019 7:50 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2011 4:56 pm 
любопитко
Аватар

Бихте ли споделили към кой интернет и кабелен доставчик сте? Ние досега бяхме при Близоо /бившите Евроком и Кейбълтел/, но сме крайно разочаровани и сега се оглеждаме за по-добра алтернатива. Искаме да минем на комбиниран пакет - ТВ и нет за по-лесно. Моля за съвети :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2011 5:30 pm 
любопитко

И аз се интересувах от този въпрос. Моя приятелка сподели за кахърите си от интернет доставчик.Но го сменила и сега е към нет1, доволна е и на мен го препоръча.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 21, 2011 5:30 pm 

До скоро бяхме на Близуу и се махнахме от там с кеф! Наши приятели с техническа грамотност ни препоръчаха за кабелна НЕТ 1 и евентуално Мегалан, но посъветваха НЕТ 1, ако имат покритие - сигурно изградена оптична система и добро обслужване. Ние сме доволни и от нета и от ТВ. До сега не сми имали проблеми - нито ни е прекъсвал интернета, а ТВ е с високо качество. Успех! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 23, 2011 4:48 pm 
любопитко
Аватар

Мегалан имат добро покритие и примамливи оферти в момента. Една от тънките оферти за интернет е 5 лв за първите 6 месеца, и втората половина по 25 лв. Другата оферта, за която четох е кобинирана - 12,45 на месец за интернет, ТВ и мобилен тел. Мисля, че важи за първите 3 месеца, а после е 22 лв, което за 3 услуги е направо без пари

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 23, 2011 5:37 pm 
любопитко
Аватар

Момичета мерси за съветите. Ще поразучим тук там и ще поразпитам и наши приятели и ще решим. То така или иначе д-ра още не ни е изтекъл, май имаме още месец ...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юни 29, 2011 5:52 pm 
любопитко

Ние по препоръка на моя приятелка мислим да се възползваме от НЕТ1. Тя вече няма оплаквания, както беше с предишния й доставчик Близо, милата много се ядосваше с тях, интернета й непрекъсното зацикляше.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 30, 2011 4:13 pm 

Ако си се спряла на НЕТ 1 няма да сгрешиш. По-горе ще видиш моето мнение. На мен най-силно впечатление ми направи, че служителите им са любезни, знаещи и отговарят своевременно, което говори, че се инвестира в обучение на персонал. Демек, не са еднодневки, както повечето кабеларки, търсещи само бързата печалба. Мятай се! 8)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2011 3:07 pm 
любопитко
Аватар

Момичета голямо благодаря за съветите... Аз станах спец, разучих всички възможни опции за комбинирани пакети ТВ + НЕТ и действително в момента има доста добри предложения... НЕТ1 наистина имат добри предложения, но в нашия кв нямат голямо покритие все още. Та алтернативата ми е Мегалан. Те също в момента атакуват с яки оферти. Даже последно им четох на сайта, че пускат Домашна видеотека. Който има цифрова ТВ към тях, си поръчва през ТВ и дистанционното нови филми от домашната видеотека... Май към тях ще се ориентираме, че другите големи скъпари се оказаха

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2011 3:29 pm 
любопитко

По-добре се възползвай от комбинираните пакети, колкото до Мегалан бих ти ги препоръчала ползвала съм техните услуги, точни са и в обслужването и в това, което предлагат като качество.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2011 4:01 pm 

Виж, ако НЕТ 1 могат да стигнат до теб, с покритието, де - имат много добра оферта - 30лв. - 18 месеца договор, нет и цифрова ТВ, като от тези 18 месеца 3 месеца са ти безплатни и можеш да ги ползваш когато поискаш в рамките на договора. 90 лева, са си 90 лева, таман да си направиш някой подарък... :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 27, 2011 11:18 am 
любопитко
Аватар

Мегалан в момента имат комбинирани оферти за цифрова тв + 20 HD канала + нет за по 25-29 лв... Ние вече гледахме няколко от безплатните филми от домашната видеотека. Много ме впечатли българският филм "HDSP - Лов на дребни хищници"... Заслужава си, препоръчвам го :) Браво на екипа, радвам се, че бг киното започва да се заражда

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 27, 2011 12:09 pm 
прохождащ
Аватар

Това нова оферта ли е? аз знам за мегаланци, че имат предложение 3 в 1 с нет цифрова и телефон за 12 и 45 на месец, пък и с тази видеотека офертата си стана още по-интересна, питам че аз засега съм само интернет потребителче :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 02, 2011 4:07 pm 

Дами, излезна една много, ама много практична оферта от тези, дето съм им фенка - НЕТ 1. Предлагат за 25 лв. ТВ+нет и към това Безплатна застраховка на жилището! А и май застраховката можеш да я ползваш за което и да е жилище. В тези смутни и крадливи времена застраховката може да свърши добра работа - не дай си Боже, разбира се...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 2:01 pm 
любопитко

norabosa написа:
Ако си се спряла на НЕТ 1 няма да сгрешиш. По-горе ще видиш моето мнение. На мен най-силно впечатление ми направи, че служителите им са любезни, знаещи и отговарят своевременно, което говори, че се инвестира в обучение на персонал. Демек, не са еднодневки, както повечето кабеларки, търсещи само бързата печалба. Мятай се! 8)

ти май ще вземеш да ме зарибиш по НЕТ1, осведомяваш ни тука за новостите които не звучат никак зле, сега и това със застраховката ме привлича, ще помисля. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Авг 09, 2011 8:47 pm 

Мегалан цифрова телевизия и интернер. Интернетът е много добър, а кабелната я ползваме за 2 телевизора. Цената мисля, че беше 50-55лв с договор за 1 година :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]