С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Негативните страни на кърменето

Кои са онези моменти при кърмене, които така болезнено се запечатват в...

Кризата на две годишните

Малчуганът ти вече е проходил и изследва активно света наоколо, преодолява...

Възстановяване на менструалния цикъл след раждане

Не, че бързаш да наваксаш с месечните неразположения, но в края на краищата...

Ползите от предучилищното обучение

Предучилищното обучение е необходимата преходна стъпка между детската градина и...

Последно посещение: Дата и час: Вто Сеп 17, 2019 1:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 04, 2009 3:48 pm 
фурия
Аватар

Бях забравила да пиша,че харесвам и индийски филми.Много ми харесват техните танци и песни.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 3:21 am 
фурия
Аватар

mariela82 написа:
Бях забравила да пиша,че харесвам и индийски филми.Много ми харесват техните танци и песни.

и аз харесвам индийските филми,но повечето са много тъжни,и за разлика от теб Мариелка аз точно танците не харесвам да гледам,3 часа филм-2 часа танци :grinning: :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 4:05 pm 
фурия
Аватар

ilito82 написа:
mariela82 написа:

и аз харесвам индийските филми,но повечето са много тъжни,и за разлика от теб Мариелка аз точно танците не харесвам да гледам,3 часа филм-2 часа танци :grinning: :wink:

Едно време като бяха на мода видеокасетите под наем, баба ми гледаше много от тези филми и аз покрай нея. Сега обаче, никой и нищо не може да ме принуди да ги гледам - на мене специално ми изглеждат доста сапунени.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 4:14 pm 
любопитко
Аватар

трилъри

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 23, 2009 1:33 am 
фурия
Аватар

Първо да кажа кои НЕ гледам и за нищо на света НЯМА да прогледам-ужаси!!! и за вампири!!! (което май е едно и също....) Еееей, нямам нито нерви, нито психика!!! А харесвам такива по- неангажиращи- романтики, комедийки,но не тъпите комедии, а нещо по- така измислено. Не обичам и твърде много уестърни, но мъжът ми просто ги обожава!!! И аз....гледам понякога, но рядко. И харесвам просто хубавите филми- дето те държат до края, а не заспиваш по средата. И сериали харесвам, но не сапунки- обичам да гледам "Изгубени", "Бягство от затвора", "Елиза"...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 29, 2010 2:23 pm 
Аватар

Обичам да гледам трилър,драма,романтични.Не обичам плоски комедии и пародии,индийски,турски.Рядко гледам ужаси и по-точно психарски.Фантастика обичам заради ефектите,а и на времето изчетох доста фантастични романи.Въобще обичам филмите,които ме оставят без дъх и ме карат да се замислям над важните неща в живота

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 29, 2010 5:49 pm 
бърборко

Обичам такива, дето да ме разсмеят или разплачат...или държат в напрежение до края.
Ужаси и трилъри с много насилие не мога да гледам, военни филми - също (единствения, който харесах беше "Редник Райън"-може би , заради началото и края, не толкова, заради самия филм :lol: ), а мъжа ми много харесва такива - екшън да става и бой. Но пък криминалета като "От местопрестъплението", римерно безпроблемно си ги гледам.
А от тези сериали има сега един "Flash forward", който много ми харесва и му дебна новите серии.
Има фантастични филми, които харесвам (няма да ми омръзне "Изкуствен интелект" на Спилбърг, примерно), екшънчета като "Специален доклад" или "Аз, роботът" ми действат разтоварващо, но Аватар не ми хареса - прекалено ми дойде и фантастиката и екшъна, към "Матрицата" имам доста симпатии също.
Най-обичам, обаче, спокойните романтични филми, на които мъжът ми вика "женски". Изгледала съм доста такива и измежду тях има доста "бози", но примерно "Къщата край езерото" мога да го гледам много пъти и не ми омръзва :oops: "Безсъници в Сиатъл", "Имате поща"- ей тоя тип. :wink:
Има и едни семейни такива със Стив Мартин тип "Бащата на булката" и "Деца на килограм" - много ми е безгрижно като ги гледам. :lol:

А анимации гледате ли? Аз, покрай децата изгледах де що има филмчета и са ми много симпатични повечето пълнометражни. Не знам децата как ги възприемат, но доста от тях са много по-подходящо-поучителни за родители като "Търсенето на Немо", примерно. :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Мар 30, 2010 4:28 pm 
прохождащ
Аватар

Гледах Алиса в страната на чудесата и честно казано съжалявам за 12лв., които дадох. По-добре го гледайте вкъщи ако все пак решите да го гледате.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Дек 18, 2010 2:03 pm 
прохождащ
Аватар

Харесвам мюзикъли, ужаси и комедии.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 06, 2011 12:22 pm 
фурия
Аватар

Също харесвам и филмираните книги.Ето линк към такива филми http://www.kaldata.com/forums/index.php ... entry=5175

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 06, 2011 1:59 pm 
бърборко

Заведохме децата да гледат "Рапунцел и разбойникът". Аз много се изкефих - 3D формата е моето нещо!
Обаче не ми беше забавен самия филм, ами реакциите на Кати - тя за първи път е на кино. В началото си запуши ушите и каза, че и е силен звука, после не обръщаше внимание на това, на половината филм си свали очилата, че и пречели. Като запееше Рапунцел и Кати ставаше да танцува - то едни чупки, едно фръцкане падаше. :lol: По едно време кадър с летящи цилиндрични фенери и Кати се провиква :"Яяяя, мамо, гледай, летяща тоалетна хаатия!" :lol: Въобще -гледах два филма. :lol:

И "Трон - заветът" гледах - много мой филм също - ефекти, елетронна музика, фантастика - абсолютен релакс! :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]