С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Диария и запек при кърмено бебе

Още преди да се приберат с бебето у дома, родителите вече са наясно, че...

Бременност след спонтанен аборт

Въпрос: Бременна съм, а имам два последователни спонтанни аборта. Трябва ли да...

Неудобствата за мъжете по време на бременността

Когато жените забременеят, мъжете трябва да се примирят с много неудобства.

Сънят при малките деца

Сънят е изключително важен фактор за развитието и здравето на всяко дете

Последно посещение: Дата и час: Пет Сеп 20, 2019 7:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: ТАКЪВ Е ЖИВОТЪТ
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 6:13 pm 
фурия
Аватар

здравейте мамчета преди малко гледах предаването такъв е животът и много ама много се разчувствах.стана ми толкова тажно като гледах как се женят младите и започнах да плача толкова много че не можах да се спра като видях момичето как танцуваше с баща си и какво бяха написали един за друг младоженците.казвам ви през цялото предаване не можах да спра да плача,като знам че с моя баща няма да мога да танцувам още повече се натажавам даже и в момента плача и пиша :heartbroken: :crying: :heartbroken: :crying:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Яну 17, 2009 11:08 pm 
фурия
Аватар

наистина прекрасно предаване,аз съм го гледала този сезон със сватбите ама пак ще го гледам,много ми харесва

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2009 2:43 am 
фурия
Аватар

da mnogo e hubavo i mnogo me raz4uvstva :cry:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2009 3:39 pm 
фурия
Аватар

аз много бързо плача и винаги когато го гледам си поплаквам :wink:
миналата седмица на Море от любов даваха семейството на момчето от Варна дето го бласнаха на спирката за автобуса тогава какво беше
:crying:
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Нед Яну 18, 2009 3:49 pm 
фурия
Аватар

eli1900 написа:
здравейте мамчета преди малко гледах предаването такъв е животът и много ама много се разчувствах.стана ми толкова тажно като гледах как се женят младите и започнах да плача толкова много че не можах да се спра като видях момичето как танцуваше с баща си и какво бяха написали един за друг младоженците.казвам ви през цялото предаване не можах да спра да плача,като знам че с моя баща няма да мога да танцувам още повече се натажавам даже и в момента плача и пиша :heartbroken: :crying: :heartbroken: :crying:

Ели аз също много си поплаках, защото и аз като теб загубих баща си.Но Такъв е животът, едни плачат, други се смеят.Кураж.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Яну 19, 2009 8:44 am 
фурия
Аватар

mersi mnogo tatyana i sajalqvam za ba6ta ti mnogo mi e tajno 4e nqma da moje da me vidi v bqlo i kato abiturentka no kakto kaza takyv e jivotat edni se rajdat drugi umirat edni se radvat drugi pla4at :cry:

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 19, 2009 4:24 pm 
фурия

tatyana написа:
eli1900 написа:

Ели аз също много си поплаках, защото и аз като теб загубих баща си.Но Такъв е животът, едни плачат, други се смеят.Кураж.

И при мен нещата са така. Има толкова прекрасни моменти, които баща ми не успя да види, най вече внучето си...
А за предаването ще кажа, че е много хубаво, предишните сезони също - за бала, раждането.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 20, 2009 3:17 am 
фурия
Аватар

mamanaKoki написа:
tatyana написа:
eli1900 написа:

И при мен нещата са така. Има толкова прекрасни моменти, които баща ми не успя да види, най вече внучето си...
А за предаването ще кажа, че е много хубаво, предишните сезони също - за бала, раждането.
да определено всички сезони са хубави и на мен много ми харесват

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 9:39 pm 
бърборко
Аватар

много ама много хубаво предаване за еммоциите и нещата от живота,страхотно е !

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 24, 2010 8:10 pm 
фурия
Аватар

Когато успея да го хвана- гледам го. Всички сезони ми харесват... Първата брачна нощ и сватбите, ритуалите... Ех.... Много интересни неща показват!
А, и аз нали съм си по- ревливичка, плача ВИНАГИ на епизодите- все нещо има, дето ме разчувства....

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ]  Модератор: vilijov

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]