С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Диария и запек при кърмено бебе

Още преди да се приберат с бебето у дома, родителите вече са наясно, че...

Бременност след спонтанен аборт

Въпрос: Бременна съм, а имам два последователни спонтанни аборта. Трябва ли да...

Неудобствата за мъжете по време на бременността

Когато жените забременеят, мъжете трябва да се примирят с много неудобства.

Сънят при малките деца

Сънят е изключително важен фактор за развитието и здравето на всяко дете

Последно посещение: Дата и час: Съб Сеп 21, 2019 8:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 10:28 pm 
фурия
Аватар

идват вече късите кащички а днес още не се не се харесвам в тях,малък праблем са ми бедрата и по тях има много работа :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2009 8:08 am 
бърборко
Аватар

дали джогинг или тичане всичкоэ това се отразява добре не само на фигурата но и на самия човек сякаш ни зарежда с повече положителна енергия
виждала съм хора който водят застоял живот от тях се излъчва едва ли не злоба
аз лично почти всяка сутрин ходя да бягам

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: за спорта
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 3:49 pm 
Аватар

аз съм за всякакъв вид спорт преди редовно ходех на фитнес но сег анямам време,въпреки да знам че ако ходя ще се чувствм много по добре и психически и физически.Първоначално като стъпиш в фитнеса на пътеката се чувстваш отпаднал но след тренировката се нов човек

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 30, 2011 1:11 pm 
Аватар

здравейте момичета :D ,

с тичането в момента сме на "Вие", но мисля, че е въпрос на време и в един момент ще сме на "Ти" :lol: . Миналата неделя тичах около час - получи се интервално - 6 обиколки на стадиона на НАСА, 1 ходене, 4 бягане, 1 ходене и накрая няколко пъти по 2 бягане, 1 ходене. Не мога да кажа, че съм във възторг :wink: но това е добър начин да си във форма.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 4:43 pm 
любопитко

И аз мисля да открия сезона на тичането. Но искам да попитам оттук спортуващите дами дали ползвате нещо след тренировка, нещо което да отпусне мускулатурата, защото знам че тичането доста тонизира но и натоварва всяка част от тялото. Питам ви, че да не взема после да се скова от ставни болки. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2011 4:48 pm 
Аватар

rosana,

след тичане е хубаво да разпуснеш мускулите хубаво -- най-малкото да се наведеш надолу и да докоснеш пръстите на краката си и така да останеш няколко минути, да вдигнеш крачето отзад сгънато и да го задържиш ...иначе масажа е чудесно средство, ароматна вана :lol: :lol:

аз сега ходя на фитнес и вървя на пътечката под наклон 15 със скорост 7 и горя около 840 кал. за час; а, приятелят ми бяга със скорост 8-9 и за един час прави 600 и нещо ..... :lol: :lol: :lol: някои пият и аспирин заради мускулната .... хубаво е да се внимава, да не се изморяваш много и при най-малко неудобство да спреш. /мое мнение/

усмивки и приятно тичане

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юни 13, 2011 5:42 pm 
любопитко

Благодаря ти StelaN за препоръките :) Ще опитам с това раздвижване, консултирах се и с една приятелка, която също ходи на фитнес, но аз ще предпочета тичането навън, та тя ми препоръча след душ да се масажирам с Алгасан гел, отпускал и тонизирал мускулатурата. Тя го ползвала след всяка тренировка и мускулна треска и болки не са я хващали.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 23, 2011 5:37 pm 

И аз открих сезона на интензивните тренировки, ама хубаво се подредих. Добре си започнах с тичането, докато една приятелка не ме нави да ходим на танци. Отидох три пъти с нея, не мога да си изкривя душата, много готино си беше, но последния път май съм се контузила, наболява ме дясното ходило в момента, в който реша да направя някое упражнение. Болката не е толкова остра, че да не мога да ходя, но си ме наболява в определени моменти, та питам се дали този Алгасан за който се споменава може да ми помогне, има ли го по аптеките, трябва ли да ходя до джипито да му искам рецепта. :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 27, 2011 11:21 am 
любопитко

и аз се замислям, че е време да поспортувам, преди време вкъщи много сериозно и редовно си правих гимнастика, сбор от различни упражнения в последно време нещо ме бяха погнали ставни болки, бих ти препоръчала гела алгасан наскоро разглеждах натурпродукт и мисля че това ще ти е полезно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 27, 2011 12:09 pm 
любопитко
Аватар

най-евтиния начин да се поддържа форма, но трябва да тичате поне 20 мин, за да може хубаво да се изпотите и да изхвърлите излишните токсини, иначе няма голям ефект ... Другото важно нещо е постоянството... няма как за 2 седмици да има голям ефект ...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 04, 2011 3:03 pm 
любопитко

Взех си гелче алгасан, та мога да кажа, че си правя пълноценни тренировки, действително действа много добре отпуска ме и се чувствам тонизирана, даже се замислих имам една приятелка в Англия там с тяхното по-влажно време и скованост може да и пратя, че и тя си спортува, ама е перманентно схваната.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 05, 2011 2:52 pm 
любопитко

радвам се, че отзивите ви са добри, защото е хубаво когато човек си е взел е нещо в крайна сметка да му помогне.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: Re: Тичане
МнениеПубликувано на: Пет Апр 13, 2018 11:26 am 
прохождащ
Аватар

Всичко е въпрос на концентрация и настройка.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Май 12, 2018 1:43 pm 
Аватар

И аз като започнах да тичам преди около година в началото се чувствах доста добре, но между втория и третия месец нещо взеха да ми щракат колената и да ме наболяват.. Ходих на преглед и остановиха, че имам липса на Цинк в тялото и ми препоръчаха като за начало да си взема 60 капсули - https://healthstore.bg/pure-nutrition-z ... 60-kapsuli и да ги пия сутрин с храната.. Може би след втората седмица вече не чувствах никакво напрежение в ставите.. Споделям това с вас, ако някой от вас се е сблъсквал с подобни проблеми.. А и цинка си е доста важен за тялото 8)

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2018 2:35 pm 
прохождащ
Аватар

millaa написа:
И аз като започнах да тичам преди около година в началото се чувствах доста добре, но между втория и третия месец нещо взеха да ми щракат колената и да ме наболяват.. Ходих на преглед и остановиха, че имам липса на Цинк в тялото и ми препоръчаха като за начало да си взема 60 капсули - https://healthstore.bg/pure-nutrition-z ... 60-kapsuli и да ги пия сутрин с храната.. Може би след втората седмица вече не чувствах никакво напрежение в ставите.. Споделям това с вас, ако някой от вас се е сблъсквал с подобни проблеми.. А и цинка си е доста важен за тялото 8)

Наистина много полезна информация. Мъжът ми има такъв проблем с колената и започват да пукат и да го болят при по-продължително натоварване, дори без да тича.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]