С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Страховете на новата майка

Всички родители се страхуват за децата си. Най – доброто, което можете да...

Подготовка за кърмене преди раждането на бебето

Бременна си и се чудиш дали трябва да започнеш да подготвяш гърдите си за...

Селен - за бременност без проблеми

Все повече бъдещи майки приемат фолиева киселина като основна превенция на...

В 14:55 ч. работим най-малко

Повече служители спират работа в 14:55 часа и проверяват публикациите в...

Последно посещение: Дата и час: Чет Юли 18, 2019 3:49 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Тичане
МнениеПубликувано на: Чет Май 08, 2008 6:25 pm 
фурия
Аватар

Миналото лято бях решила да отслабвам и освен разделното хранене, реших вечер да тичам. Живея близо до "Бизнес парка" в "Младост"4-идеално място за бягане. Много добре се чувствах.
Вие обичате ли да правите леки маратончета :D ?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 1:08 pm 
фурия
Аватар

Ох, аз имам нужда да сваля излишмите кг. но да си призная много ме мързи да ходя да тичам. :oops:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 09, 2008 4:30 pm 
фурия
Аватар

Мене също много ме мързеше отначалото, но като почнеш и ти става приятно, особено като се поизмориш и си вземеш душ, се чувстваш лек като перце.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юни 13, 2008 2:34 pm 
фурия
Аватар

До преди 2-3години в продължение на 3г,ходех супер интензивно на фитнес-в 2зали,кажи речи денонощно.Чувстах се много позитивно заредена,в добра форма и с невероятно готино настроение(нали знаете,че движението е здраве-хубава мъдрост).После почнах работа,която е свързана отново с много движение.Спрях да ходя на фитнес,просто нямах време за това.Сега също не се оплаквам-с количката препускам насам натам и продължавам да съм във форма.Само много съжалявам ,че не ми остава време за любимите ми сауна и масажи...Ама честно казано всичко си е до нагласата на човек.Аз много обичам да ходя пеш,и незнайно защо ходя и много бързо,та винаги има резултат от "тренировките" :biggrin:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 19, 2008 1:24 pm 
бърборко
Аватар

Спорта винаги влияе позитивно :happy: :happy: :happy:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 19, 2008 1:33 pm 
фурия
Аватар

Да така е - настроението ти става страхотно. Може би затова някои дебели лелки, които не се помръдват са толкова злобни и заредени с песимизъм. :lol:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 19, 2008 1:43 pm 
бърборко
Аватар

Да Нинка като се замисля има някаква връзка, защото спорта освобождава и от нерви :cryingwithlaughter:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 19, 2008 2:57 pm 
фурия
Аватар

Ninkata написа:
Да така е - настроението ти става страхотно. Може би затова някои дебели лелки, които не се помръдват са толкова злобни и заредени с песимизъм. :lol:

:thumbsup:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 24, 2008 1:14 am 
Аватар

Здравейте и от мен...аз съм за спорта в неговете различни насоки и превъплащения хихих!Аз живея с него и той с мен опитвам се и децата си да запозная по най-благоприятния начин с него и най-вече с това че спортът е здраве..Инструктор към по аеробика и момичета да ви кажа това не го заменям за нищо-каквото ми е дал спортът неможе да ми го даде никой друглллродила съм 2деца и мога още толкова да родя....възстановителният процес при мене е с дни!Последвайте инстинктите си и вашата същност сама ще ви покаже кой е вашият начин за спортуване..!поздрави от мен..С удоволствие ще помогна с коментари и напътствия ако някой има нужда!Чао за сега..
:weightlifting: :chocolate: [/list]

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юни 26, 2008 5:00 pm 
Аватар

конкретно по темата - не обичам да тичам :( , но ходя на йога, на пилатес, фитнес, спининг/акваспининг, Фламенко/капоейра - обичам разнообразието и като цяло движението. :lol: Има моменти когато тялото ми и моето Аз искат нещо леко и тогава наблягам на йогата... вслушвам се в тялото ми и му давам това от което има нужда.

тичането е страхотно, особено за топене на мазнини чрез интервален спринт, но на мен просто не ми се получава. Всичко е въпрос на практика

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 02, 2008 6:43 pm 
любопитко
Аватар

Преди да забременея си тичах почти всяка вечер по три киломотре -не са много но се чувствах добре.А като родя мисля да си вземем велоергометър когато бебка спинка мама да върти педали.Разбира се до тогава има доста време така че, да не се заричам

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 04, 2008 2:44 pm 
бърборко
Аватар

bebence, може и без велоергометър е поне когато е хубаво времето защото беба може да спи и в количката и да се разхождате на въздух хем за теб добре хем за нея :wink:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 30, 2008 2:50 am 
фурия
Аватар

Миналата година опитах да тичам няколко пъти сутрин, обаче всеки път ме заболяваше корема след 15-20 мин. тичане. Нещо не тичам както трябва. На мен добре ми се отразяват тренировките по тае бо. Харесва ми да съм в група, а тае бото е точно за хора като мен/по-лирични, да не кажа мудни/. Дава ми тонус и топи тлъстините. За съжаление, няма как с беба на тае бо, затова разходки, велоергометър /ако не съм нужна на беба за около час и нямам разни неща за миене, прибиране и т.н./и коремни преси. Купих си топка за фитбол, още не я използвам, но няколко пъти докато беба плачеше си правих упражнения за дупето докато я успокоявах.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 4:14 pm 
фурия
Аватар

тази седмица започнахме с една приятелка ба тичаме сутрин.като одтавим децата на яслата и имаме една крепост с доста стъпала-първо качваме стъпалата,после правим една обиколко на местноста вървене,две обиколки тичане.чувствам се по добре,не пием кафе сутринта,като свършим прибираме пеша до вкъщи.да видим ефекта от това

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Май 22, 2009 8:23 pm 
фурия
Аватар

:clap:
Със сигурност ще има и то много скоро.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 32 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]