С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Подражава, значи расте

Децата обичат да подражават на големите и това им помага да растат, да...

С бебе на палатка - 10 съвета да се чувстваш свободен

Внимание: Статията съдържа съвети за това как бебето ви може да спи на земята,...

Как да възстановиш енергията си след раждане

Преминала си изпитанията на родилните болки и независимо по какъв начин си...

Безопасно лято

Сега е време за щури игри, безкрайни забавления и слънчеви приключения. Но и...

Последно посещение: Дата и час: Сря Юли 24, 2019 3:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 29, 2008 2:27 am 
фурия
Аватар

Момичета, пускам тази тема, за да споделим опит за това кое е ефективно при отслабването след раждане. Аз не съм от мамите, които са качили малко килограми и след раждането тежат по-малко от преди бременността, не съм и от тия , които са качили много килограми, но са ги свалили без никакви усилия. Качих много киограми и правя каквото мога, за да ги сваля. Според мен най-ефективно е много движение, малко калории. Напоследък с диетите не ми върви, но имам успехи със спортната част. Карам велоергометър, преместих го в хола, пред телевизора. Трябва с беба да сме в една стая, иначе не се получава. Един час на колелото и един час разходка вършат страхотна работа.Бих се разхождала и повече, но ми омръзва да кръстосвам улиците. От 3 месеца правя почти всеки ден коремни преси половинки/по 1000/.Добре, че веднъж мъжа ми ме видя и ми обясни че нищо не правя. От 5 дни правя нормални коремни преси/вече по 30/ и има страхотен резултат. Съветвам ви, освен ако нямате проблем с кръста да си правите нормалните коремни преси с малко разтягане след това, пести са време а ефекта е сигурен. Мисля от утре да започна да клякам. След няколко дни ще пиша как е.
Споделете вие какво правите за по-бързо възстановяване. Четох за някаква гимнастика за майки с бебета, някой знае ли повече?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Ное 01, 2008 6:50 pm 
бърборко
Аватар

Аз качих 14кг по време на бремеността, което е в рамките на нормалното. Сега ми остава да сваля 4кг. и направо съм отчаяна. От няколко месеца спазвам диета и не съм свалила нищо. Правя упражнения ( е не всеки ден ). Вярно е че 4кг не са толкова много, но мен ме дразнят много. Преди да забременея като кача някой друг килограм правя диета за 1 седмица и свалях много бързо... Сега незнам защо не се получава.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 28, 2008 2:01 am 
фурия
Аватар

Аз от няколко години свалям по-бавно. Но сега направо се ядосвам. Аз съм с десетина кила отгоре. Свикнала съм да воювам с килограмите на по-друго ниво. До скоро се чувствах доста по-добре отколкото изглеждах, но сега не е така. Вчера клекнах два пъти по 20 пъти, сетих се че така преди години заради един изпит за месец бях направила дупе без забележки, еее днес не мога да ходя. А си мисля, че като бутам коликата из квартала и говоря по телефона голям спорт правя. Даже си мислех да започна да пия л-карнитин преди разходка, но ми се изсмяха /не експерти в областта, но все пак/,не било достатъчно. Което ме подсеща да потърся информация в нета за л-карнитина. Днес изтупах велоергометъра от праха и карах половин час, после малко упражнения за бедрата и разходка с малката. Това ми е спорта.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Ное 28, 2008 2:19 pm 
бърборко
Аватар

За съжаление май наистина трябва спорт. Аз хич не съм по тая част. :D Ако откриеш нещо интересно пиши. Аз си купих един чай за отслабване, но нямаше никакъв ефект.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 22, 2008 10:14 pm 
фурия
Аватар

Лош момент за отслабването. Такъв мързел ме е налегнал. Но не и липса на апетит. Даже не се разхождаме с Дара всеки ден. Вкъщи е топличко, има коледни светлинки и разни неща за хапване. А лятото е така далече.
Въпреки, че онзи ден се наложи да облека блуза с дълъг ръкав върху страхотния ми нов потник, защото ръцете ми все още са като на гладиатор. Даже са заякнали. Но засега почивам от тези тежки мисли за талия, плосък корем, не толкова удобно дупе.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 23, 2008 8:26 am 
фурия
Аватар

da vi kaja az zapo4nah tazi dieta http://www.moetodete.bg/forum/viewtopic.php?t=60
i ima efekt prosto e malko trudno dokato svikne6 za edna sedmica svalih 5 kilograma :D i sam mn dovolna sega malko po4ivka i posle pak

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 24, 2008 3:42 am 
фурия
Аватар

Леле, това си е направо глад. Тия две яйца сами в стомаха ... Аз след празниците ще се активирам пак. За сега гледам да е разделно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 24, 2008 4:01 am 
фурия
Аватар

harmony написа:
Леле, това си е направо глад. Тия две яйца сами в стомаха ... Аз след празниците ще се активирам пак. За сега гледам да е разделно.

глад но действа аз сам доволна като минат празниците продалжавам :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 16, 2009 3:44 pm 
фурия
Аватар

Za4etoh s interes tazi tema, za6toto sam sportna natura.Samo 4e obi4am aktivni sportove, deto se igrajat s pove4e hora, navan i s mnogo dvijenie.E, zimata ne stava, a i zala do nas njamam.zatova sega si debeleja i si gledam zelulita v ogladaloto.ot usiliata na harmony sam vpe4atlena, dade mi ideia kakvo da pravja kato za na4alo.v4era oba4e praktikuvah stra6en sport - butane na koli4ka vki6a.okaza se, 4e prehvalenata ot men koli4ka ne iska na varvi v ki6ata.prednite kolelza zatavat v snega, a te sa samo dve. edno do drugo, i kato se zavartjat i na 360 gradusa njama6e tragvane :D no e sigurno, 4e svalih pone kilze za 1 h i 30 min.taka 4e opitaite, ponr decata 6te se naspiat ako ne drugo :D

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 16, 2009 5:41 pm 
фурия
Аватар

Тия празници ме върнаха на изходна позиция. Сега пак започва борбата. Аз опитах от новата дисциплина за каране на количка в киша и сняг. Не беше лесно.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 12, 2009 12:54 pm 
Аватар

Аз по време на бременността качих около 30кг, след като родих свалих 15, но ми останаха още толкова кг, с които да се боря. Сега започвам една диета при която кг се свалят постепенно и няма вероятност да се възвърнат отново. Ще съчетая с йогалатес и много движение и ще пиша пак за резултата :)

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Фев 12, 2009 3:57 pm 
фурия
Аватар

йогалатес трябва да е нещо между йога и пилатес. Чувала съм много добри отзиви за йогата във връзка с отслабването, че се балансираш и от там идва свалянето на излишните килограми. Някой знае ли къде в интернет мога да намеря упражнения за начинаещи. Аз бих се записала в група по интернет, но не съм чувала да има. Просто няма как с малката да спортувам, това е жалката действителност. Преди съм си мислела, че има как, че е въпрос на желание и организация, но не е така. Говоря за навън. Иначе, в вкъщи, горе долу може да се получи нещо, ако са ти здрави нервите.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 18, 2009 3:29 pm 
фурия
Аватар

аз по време на бременноста качих цели 20 кг,но после много бързо се възтанових,без диети,без гладуване,просто ей така от самосебеси ги свалих,явно съм от късметлииките! :0808:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 18, 2009 3:34 pm 
фурия
Аватар

Da i az taka no na 5 kg. razlika.I wse ne moga da se preborq s poslednite 5 kg.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Апр 07, 2009 8:11 pm 

Niakoi moje li da mi kaje dali moga da spazvam dieta pripolojenie che karmia,tazi dieta s 2-te iaica stava li? ka4ih 25 kg. i neznam kakvo da pravia ot 5ec.karmia i neznam koga da zapo4na nqkakva dieta-kato trup4e sam :oops:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]