С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Йога за мама и бебчо

Тази забавна, нежна и одухотворена практика ще ти помогне да осъществиш...

Храната като лекарство по време на бременност

Понякога леките изменения в обичайното меню помагат на бъдещата майка да се...

Първият рожден ден на бебето

Не е нужно да събирате цялата рода до девето коляно и да вдигате малка сватба...

Ако искате момиче, хапвайте повече зеленчуци

Двойките, които искат да имат дъщеря, трябва да консумират повече плодове и...

Последно посещение: Дата и час: Пет Авг 23, 2019 5:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 05, 2011 3:48 pm 
фурия
Аватар

И така... вече моите месеци са почти 7, но нищичко не съм купила за новия член на семейството... Истината е, че за първо време- за първите дни имам необходимите дрешки от по- големите ми деца... Разбира се, не че няма да купя нищо ново- просто... не бързам още... Иначе съм си набелязала количката, легълцето, за шишетата малко се колебая.... Иначе, имам едно магазинче, от което винаги пазарувам дрешки и разни аксесоари за децата, момичетата там ми знаят вкуса и предпочитанията и.... каквото и да се наложи, могат да са в огромна помощ на близките ми...

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: здрасти
МнениеПубликувано на: Нед Авг 14, 2011 5:54 pm 

в 9 месец си купих само това за болницата за мен и бебето няколко неща иначе ще купуваме след като се роди всичко останало

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 03, 2011 1:32 am 

Аз имам такъв мерак да пазарувам,че нямам търпение да дойде и този момент.Сега влизам в 6-ти месец и мисля,че е рано още,пък и ни объркаха с пола-2 пъти казват момче и 2-момиче.Иначе сме си избрали по-големите покупки.Само за количката не сме сигурни понеже не сме я виждали още наживо :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 03, 2011 2:59 pm 
любопитко
Аватар

S tatkoto parvo kupixme legalceto za bebka i olekoteno urgan4e i 4ar6av4e sa6to,kurito i lixen4e.tova go kupixme kam kraq na 8-miq mesec.Kato vleznax v 9-tiq mesec kupix nyjnite ne6ta za bolnicata.Ina4e za bebka ni6to nesme kypyvali.Kato se rodi ve4e moito momi4e Gabriela maika mi i kypy vsi4ko ritanki bodita xavliika potni4eta 4orapki,za koeto mn i blagodarq :)
az bqx predopredila nikoi ni6to da ne vzima predi da se rodi bebka.
za izpisvaneto svekarva i vze komplekta za izpisvaneto.
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Дек 28, 2011 3:58 pm 

Аз съм на мнение , че майките трябва да са приготвили всичко за малкото съкровище преди да се роди. Това освен,че е голямо удоволствие помага за психическата нагласа,а и освен това всеки си има вкус и ако друг ви пазарува рискувате нещо да не ви хареса и да се издразните повече от необходимото заради хормоните които все още ще бушуват във вас след раждането. А и като родиш няма да можеш да се отделиш от мъничето за да ходиш да пазаруваш. Все пак ако сте суеверни не купувайте нищо а просто си изберете необходимите неща запазете ги (много магазини предлагат тази услуга) и като родите таткото само ще мине да ги плати и занесе в дома ви.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 02, 2012 10:25 am 
любопитко
Аватар

:thumbsup:

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Авг 14, 2019 3:40 pm 
прохождащ
Аватар

Аз започнах някъде към 6 месец, защото не исках да избързвам и първата ми покупка за бебката беше бебешка кошара. С мъжът ми много се чудехме дали да взимаме кошара или направо креватче, но крайна сметка се спряхме на кошарата, но избрахме по-висок клас, за да може да е по-здрава и да я ползваме повече. Когато порасне бебчо ще търсим детско креватче, но дотогава ще си нанка в кошарата. Докато търсех инфо каква кошара да вземем попаднах в интернет на една много полезна статия където се правят ревюта на определени бебешки кошари, ако ви е интересно повече инфо можете да откриете тук - https://bgbaby.net/bebeshki-legla-koshari/. И бързо след кошарата взех количка и другите по-дребни неща от първа необходимост.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 97 мнения ]  Модератор: pepinceto2 Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]