С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

От какво може да се скъси шийката на матката?

От какво може да се скъси шийката на матката и възможно ли e това да стане за...

Eстествено раждане след цезарово сечение

Най-вероятно вече си чувала репликата „Веднъж секцио – винаги секцио“. Но не...

Стилна бременна през есента - 50 модни идеи

Стилна бременна през есента - как да се чувствате модерни, красиви и да ви е...

Главоболие по време на бременност

Няма приятна болка. Но главоболието по време на бременност трябва да бъде...

Последно посещение: Дата и час: Пон Окт 21, 2019 5:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Фев 02, 2009 8:30 pm 

Здравейте момочета!Аз съм нова тук и искам да попитам за някои неща!Най-основно ме интересува кога и какви ваксини се слагат на бебчовци в Испания.Ние ще ходим в Барселона в началото на април,а бебчо още е много малък и тук слагаме всеки месец ваксини(в България),и тъйкато ще останем в Барселона да края на лятото искам да съм наясно кави са прегледите там и всички подробности.Аз половината бременност я изкарах в Испания и изобщо не бях очарована от медицината,,видеозон на три месеца,,много странно ми беше.Тук ходех на преглед всеки месец,а последния всяка седмица.Ако може някой да ми даде подробности относно системата за отглеждане на бебето в Испания,ще съм много благодарна :roll:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: mami v chujbina
МнениеПубликувано на: Чет Фев 05, 2009 6:38 pm 
Аватар

bremenna sam v 6-ti mesec i se namiram v london,mislq tuk da rodq moq sin,nadqvam se,che vsichko shte e nared i nqma da imame problem,uspeh na vsichki

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Фев 11, 2009 5:35 pm 
Аватар

BOBOLITA написа:
Здравейте момочета!Аз съм нова тук и искам да попитам за някои неща!Най-основно ме интересува кога и какви ваксини се слагат на бебчовци в Испания.Ние ще ходим в Барселона в началото на април,а бебчо още е много малък и тук слагаме всеки месец ваксини(в България),и тъйкато ще останем в Барселона да края на лятото искам да съм наясно кави са прегледите там и всички подробности.Аз половината бременност я изкарах в Испания и изобщо не бях очарована от медицината,,видеозон на три месеца,,много странно ми беше.Тук ходех на преглед всеки месец,а последния всяка седмица.Ако може някой да ми даде подробности относно системата за отглеждане на бебето в Испания,ще съм много благодарна :roll:

Здравей,аз живея в Испания от 1 год,дори раждах тук.Кажи какво по точно те интересува за ваксините.За да ти обясня доколкото мога

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 11, 2009 5:45 pm 
Аватар

Ехо здравейте на всички.Приемате ли нови чужбински мами в клуба.Аз живея в Испания.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 9:32 pm 
Аватар

zdraveite mami.iskam da vi popitam tai kato nie oshte se karmim makar i po rqdko veche i vaprosa mi e nemojaxme da se naychim da piem voda ot shishe ili nqkakav dryg sok priemame malko technosti i tova me pritesnqva mnogo vie kak se spravixte s takav problem a i popari neqdem s kakvo gi zamestvate.A MAMAZORI iskam da popitam kade jiveesh v ispaniq az sashto rodix tyk i shte se radvam da sam polezna s opita si i informatsiqta koqto imam.pitaite spokoino
stava vapros za bobolita a i za vsichki ostanali.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Фев 17, 2009 10:40 pm 
Аватар

Здравей,mucha_86 ами аз живея в Lleida ако ти говори нещо.Много се радвам че ще име с кой да обменяме опит и препоръки.А относно за водата пробвай се като му я стопляш.На нас това ни помогна.А в попарата сложи и 2-3бисквити и се пробвай.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Фев 18, 2009 10:51 pm 
Аватар

mamazori zdrasti i az mnogo se radvam che shte ima s koi da spodelqm opit i poznaniq oshte poveche che detsata ni kato vijdam sa s malko razlika.nishto ne mi govori tova ime kadeto jiveesh nqkade vava VALENSIANSKA OBLAST LI E blizo do valensiq li e.a i sbiskviti sam probvala no ne stava vie kakvo qdete i kak se xranite.

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 19, 2009 3:50 am 

BOBOLITA написа:

Здравей казвам се Вили и живея в Испания на 30км от Мадрид. И тук двете области - Мадридската и Кастия ла Манча се различават много със здравните си календари. Най - добре е да получиш информация от някой , който живее в Барселона. Колкото до видеозоните и аз съм на същото мнение. Аз също имах само 3, и тъй -като не можаха да видят пола на бебето в 5-я месец разбрах, че ще е момче 20 дена преди да се роди. Ние тук бяхме на консултация през 1- 2 - 4 - 6 месец. След това на 15 - 18месеца и сега следващата ни е на 2 годинки. На мен дадоха книжка, в която попълват ваксините, кога са ги поставили. Тя е като нашите здравни картони и вътре си пише в кой месец какво ще ви поставят. Като си запишете детето на педиатър ще ви дадът и на вас, но си носи и картона от БГ, защото тук здравния календар е много различен от този в БГ. Ваксините са същите, но се бият по различно време. Ако се сещаш за нещо пиши.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 20, 2009 11:46 am 
Аватар

Zdravei mucha tova se namira mejdu Zaragoza i Barcelona.A ina4e nie se hranime s po4ti vsqkakav vid zelen4utsi i pile6ko meso.Daje v4era bqhme na konsultatsiq i ni kazaha da zapo4nem sas tele6ko i riba.Ami neznam kakvo da ti kaja 6tom neiska i s biskviti.Na men golemiq neiska6e da q qde poparat a sga malkiq si q hapva-dori mu q pravq ne sas suhari a sas hlqb i 2biskviti malko masaltse i sirentse i 4ai.I mnogo mu haresva,a za zakuska osven tazi popara mu pravq popara s adaptirano mlqko i biskvitki-sa6to mnogo q haresva i ka6a.Tova sa 3te na6i zakuski.A probva li sas toplata vodi4ka stava li?

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 11, 2009 2:40 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте!
Аз живея в Македония.Имам син,който скоро навърши 1 годинка.казва се Валентино.Ще ми е приятно дасе запознаем.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 14, 2009 10:27 pm 
Аватар

:D :D :D Здравеите моми4ета,виждам 4е доста отдавна никои не е писал но ни6то- :D нека да си попи6а и аз.А можеби ве4е сте си в Бьлгария и не сте мами в 4ужбина :?: Аз се казвам Фани,имам дьщери4ка на 7 м. и живеем в Гьрция-Атина.Скоро заведохме дребось4ето в Бг да поседи при баба и дядо за 3 мес.,защото трябва да се работи.За сьжаление и тук кризата се усети..Слава богу има работа но ми е тежко без децата ми.Тук в Атина мога да ви кажа 4е изобщо няма вьздух за горките ни бебета,вси4ко е затьнало в мрьсотии,отсега е голяма жега,има много малко свежи места като паркове за бебетата кадето да ги поразходим и да седнем на малко по 4иста хава-поради тази наи важна при4ина ре6ихме да се разделим за малко с беб4ето - хем то и кака му да са добре ж Бг,хем и аз да мога да поработя малко... и така.Ще се радвам ако има с кои да си побьбряме отвреме на време

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 23, 2009 7:51 pm 

Здравейте всички, живея в Испания(Мардид) в седми месец съм и ми е страшно тъпо защото не познавам почти никой с опит.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 23, 2009 7:54 pm 

Имали някой които са взели 2500евро за първо дете

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2009 4:59 pm 
любопитко
Аватар

Здравейте!
Как сте мами в чужбина.Аз бях в Бг през септември и се дипломирах.Още не съм водила детето в БГ.В средата на октомври бяхме тримата в Скопие(там имаме апартамент) за 1 сед.Чесно казана там е по-хубаво.Аз съм живяла в голям град в Бг(Пловдив)и тук в Струга е малко тихичко :roll: Но през лятото е супер,защото имаме плаж..
mayaem къде ги дават тези пари :shock: В Мадрид ли?Аз в Мк взех 70 евра :evil: ,но и в Бг взедох 250лв :wink:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 25, 2010 4:07 pm 

zdraveite na vsi4ki mami...az ne sam mama :D no si imam edno malko brat4e...i nie sme v 4ujbina i po to4no v portugalia.....6te se radvam da se zapoznaem :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]