С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

5 незаменими правила за приспиване на плачещи новородени

Всички сме чели и чували, че майките умеят да различават плача на бебетата –...

Коледен екшън план за заети майки

Денят е малък и за нищо не ми стига, а идват и празници! Как да се справя с...

Коледни звезди от картон от кашон

Ето и моята коледна идея: коледни звезди от картон от кашон. Изрежи звездите по...

Детски подарък според зодията

Ако ви предстои да купувате детски подарък и не сте решили, какво да купите, то...

Последно посещение: Дата и час: Нед Дек 08, 2019 4:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
 Заглавие: mamita v Italia
МнениеПубликувано на: Вто Окт 19, 2010 12:23 pm 

Zdraveite mamita v Italia.Kazvam se Dani i sam mama na princesa na 3g.Omajena sam za italianeci jiveem v Napoli.Mnogo se radvam 4e ima podobni forum4eta za balgari v 4ujbina.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 20, 2010 4:04 am 

Здравейте! Ние живеем в Куенка, Испания. Имам дъщеря на 1г и 2 м, която се роди тук. Имах тежка бременност и кошмарно раждане, но останах много доволна както от лекарите, така и от целия болничен персонал. Мисля, че при една нормална бременност 3 екографии са напълно достатъчни, както и консултация веднъж в месеца. За мен бременността е нормално състояние и не е нужно да променяш кой знае колко начина си на живот.Аз единствено спрях да пуша и пия алкохол. Рааботих до 1 седмица преди да родя, в 7я месец пътувах до България и обратно със самолет. :roll:
В началото имахме проблеми с педиатърката, но след това я сменихме с друга, която ми препоръчаха, и сега сме страшно доволни. :)
Някъде прочетох въпрос за 2500Е.Ами, на мен не ми достигна точно 1 месец , за да изпълня условието за 2 години с резиденсия и така и не ми дадоха.Но получавам ежемесечна помощ като работеща майка в размер на 100 Е . Ако някой се интересува мога да обясня условията за получаването й.
Хубав ден на всички! :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 01, 2010 3:09 pm 
Аватар

Здравсйте и от мен мамчета в чужбина.Ние живеем във Валенсия.Имам син на 1г и 6м,пишете да обменяме опит.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие: zdraveite
МнениеПубликувано на: Сря Ное 02, 2011 6:31 pm 

privet na vsi4ki mami v 4ujbina,az sa6to sam vav franciq s maja mi i malkata mi princesa no da si priznaq balgariq mi lipsva,tuka e mnogo krasivo,xorata sa dobri prosto nqmam zabelejka,no mi lipsva balgariq....na4inat na jivot v balgariq.....no ne i niskite zaplati :o

Върнете се в началото
Offline Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Апр 11, 2014 3:50 am 

Поздрави на всички мами в чужбина :)

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 95 мнения ]  Модератор: galka2 Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]