С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Страховете на новата майка

Всички родители се страхуват за децата си. Най – доброто, което можете да...

Подготовка за кърмене преди раждането на бебето

Бременна си и се чудиш дали трябва да започнеш да подготвяш гърдите си за...

Селен - за бременност без проблеми

Все повече бъдещи майки приемат фолиева киселина като основна превенция на...

В 14:55 ч. работим най-малко

Повече служители спират работа в 14:55 часа и проверяват публикациите в...

Последно посещение: Дата и час: Чет Юли 18, 2019 3:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 293 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 6:29 pm 
любопитко
Аватар

:arrow:
Старата тема http://www.moetodete.bg/forum/viewtopic.php?t=3176

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 6:34 pm 
фурия
Аватар

Ей, момичета честита ни нова тема!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 6:43 pm 
любопитко
Аватар

Момичета,при 30 странички,може сами да си пускате нова тема!
Така ще може да си направите и хубава начална страничка! :wink:
Само ми пуснете ЛС с линк за темата,която е за заключване!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 8:48 pm 
бърборко
Аватар

4естито :bounce: :hug: :kissing:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 10:40 pm 
фурия
Аватар

Момичета качих снимките от Правец и да пусна да ме видите!!!!!
Тук сме още в ресторанта.
Изображение
А тук вече в Шатрата, която е станала Най клуб и беше просто ужасно. Но ние потанцувахме.
Изображение
Тук съм с кумата ни( в средата ) и друга наша много добра приятелка.Трите бяхме в един клас.
Изображение
Тук съм с учителя ни по математика
Изображение
Тук с милото, след караниците, там се сдобрихме
Изображение
А тук сервитьорките-танцьорки танцуват на учителите ни.Страшна гледка беше
Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 04, 2010 11:07 pm 
фурия
Аватар

.......

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 05, 2010 10:39 am 
бърборко
Аватар

:clap: Тан4е,супер си :) в което не се съмнявам :nono: ние днес следобяд сме на рожден ден на Стефан на баба му тук в Сливен а подаръка и е микровълнова пе4ка :) дано и се зарадва,4е тя все като купим нещо вика еее защо си давате парите :) Велизар запо4на пак да кашли и ве4е незнам какво да правя преди 2 седмици бяхме на сироп за кашлица,сега се 4удя да се обадя ли на док.или да из4акам.ставам да простирам

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 05, 2010 11:18 am 
фурия
Аватар

Привет!!!!!
Е, момичета благодаря, направо ми напълнихте душата.А съм качила 2-3 килца от отслабването насам.Но то и спирането на кърмата оказа влияние, защото гръдния ми кош се поприбра.Може това допълнително да ме вталява :lol: Но ми е добре, не се ограничавам във видовете храни.Гледам само 5 дни на 15 да съм само на месо и зеленчуци.Отразаява ми се добре на коремната мускулатура.Но тук 2-3 дни хапнах доста баници и питки, ще спиртам тестото.
Иначе наклеветих мама на Лазар и той се качи и й каже да не се правят подобни коментари повече :lol: Детската градина сме станали.
А снощи умра добър приятел и съсед на свекърва ми и Лазар.Техните синове са набори на сестрите му, т.е. малко по-голми от Лазар.Но са много близки и Лазар едва седеше на масата снощи.Сега излезе да види с какво може да им помогне.Но това е живота - днес си тук - утре те няма.
Подаръка е много добър, но ако бабата на Стефан е около 70 години, колкото е моята свекърва разбирам защо говори така :lol: Но микровълновата фурна е един от най-задължителните уреди в кухнята.При нас тя бръмчи нон-стоп.Дано поне умее да се радва на подаръци, моята свеки губи вече дори това умение.Всичко, което й е подарено последните 2-3 години си стои в опаковките, независимо, че са все потребни неща.
Е, момичета това време се върна обратно в зимата.Не че съм очаквала нещо друго от март месец, но надежда за хубаво време никога не губя.А то сняг от другата седмица.Дано да е последния и да се маха зимата.Въпреки че слушам разни неща за сняг и през април.Дано да са само лошо прогнози.
Харесах частна ясла за Велина, ние до държавна няма да се доредим.Не ми е страшно близо, но поне е до булеварда, по които минава маршрутката, с която ще ходя на работа.Впонеделник ще ходим да я видим на живо, да видим и какви са ни шансовете да ни вземат септември и каква е цената.Не са дали в интернет тарифата.Но като гледах нещата, които ми харесваха все са около 500 лв.Но нали е само за една година, ще се примиря, само Лазар да получава заплатата, която очаква.Тогава няма да има проблем, моята заплата ще покрива градината и заема на нашите.А за мен ще остават от заплатата на Лазар.
Ох, Велина пощурява вече, ще я навлека след малко и ще я изведа, ще помръзуваме малко, но поне да се измори.
Е, това, ще ставам.Лек и усмихнат ден!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 05, 2010 3:50 pm 
фурия
Аватар

......

Последна промяна harmony на Пон Авг 23, 2010 5:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 05, 2010 8:17 pm 
фурия
Аватар

Браво на детето, нека танцува.Велина също много обича да танцува.Само чака да се пусне музика и започват танците.А кака й я учи и на гимнастика, което си е доста забавна картина.
На всичкото отгоре днес сутринта почина и вуйчото на Лазар.Какви дни само, за 12 часа двама души.Вуйчото на Лазар беше на 91 години, но все пак човек умря.Цял ден помага по организацията на погребението.Чакам го сега да се прибере, че утре пак няма да го има, а следобяд нас ни изпраща на Сливница.Татко има РД в неделя, но тогава са й двете погребения, от 11.00 и от 13.00 ч.Тежка програма.
А аз до преди малко не ядох нищо, не бях гладно, но направих мусака и се натъпках като свиня.Ужас.Другата седмица ще съм на олекотен режим :wink:
Няма лошо за покупките Миме, само да няма кой да ти намира кусури за какво ги харчиш и по колко пъти обличаш дрешките на Дара :lol:
Снимай дъждобрана.Много ми е интересно.То си стана време пак за кужусите, ще видим кога ще се върне отново пролетта.
А мен ме хвана сънна болест, спах до 09.30 сутринта, Велина ме събуди, следобяд спах с нея 2 часа, сега пак ми се затварят очите.Явно съм се поуспокойла и организма ми иска да си навакса.
Това е, утре сутрин ще намина и след това чак в понеделник.Лека вечер!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 9:43 am 
бърборко
Аватар

Добро утро,Мимка много хубаво си направила ...за покупките на Дарето и за настроението ти :clap: дано пове4е време си в такова а и да прихванем от теб :) 4е с това време :snowfalling: тук а ние ве4е 4акаме пролет и лято най-ве4е :) Тан4е съжалявам за за вашите неприятности,верно 4е е въррастен 4овека ама когато е близък си е тежко :( Живето найстина из4езна,не се е появявала толкова време,ние снощи си изкарахме добре,Велизар си игра много с братов4едка си...имам предвид на Стефан 1 братов4едка,тя си има 2 деца едното е на 6 годинки а малкото е на 8 месеца,еее Велизар много харесва каката и не спряха да бягат и да се смеят докато бяхме там,много интересно 4е не я забравил,защото те живеят в Асеновград и идват тук рядко,бабата си хареса подаръка :bounce: ние днес отиваме пак в Ямбол да видим татко и сигурно ще останем там до утре,той все още е в болницата,правят му още изследвания и така.Тан4е забравих да питам за твоя татко,нещо ново покрай него има ли,или 4акате други изследвания.Велизар в момента е скрит под масата и гледа кой е по-по най :) и пее с децата,а какви песни нямам думи,в4ера имахме една такава програма,казвам му изпей песни4ката за мама и той запо4ва мамо,мамо,мамо от време на време би4а мама,и пак мамо,мамо.....докато кажа да спре това продължава,после като кажа изпей за тати и се по4ва същото само 4е тати,тати......абе за вси4ки знаем песни :0808: казвате 4е и двете госпожици танцуват...може да се полу4и нещо хубаво,Велизар ще пее Велинка и Дарето ще танцуват :0808: :partyblower:

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 10:58 am 
фурия
Аватар

Браво Десинка!!!!!ще направим цяла програма :lol:
Велина също пее, но обикновено това става, когато танцува.И като вземе и микрофона става още по-забавно.Имам много красноречив клип, но никога не съм качвала клипчета тук.Може да се пробвам тези дни.
Ами Деси днес ще се види какво е на баща ми, в 13.00 е на преглед, след което всички сме на Сливница.Затова ще се видим чак в понеделник.
Ставам мацки, до скоро.Ще взема да подредя някой неща, да не оставяме пълна лудница.Велина сега е горе с кака си и мога да свърша нещо.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 11:19 am 
бърборко
Аватар

Ами в такъв слу4ай мога само да пожелая успех,дано резулатите са добри или поне да не е оново което спомена :( дори неискам да го изри4ам.

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Мар 06, 2010 4:33 pm 
бърборко
Аватар

eeeq 4estita ni niva temi4ka= az naistina sam dosta nazav s ne6ata. slu4va6ti se tuk= momi4eta, blagodarq vi za zagrijenostta, trognata sam adski mnogo! obi4am vi vsi4ki! za tolkova malko vreme i to bez dori da sme se vijdali si stanahme tolkova blizki!
na men cql den mi se pla4e :cry: . miliqt mi re6i onzi den 4e pak mnogo mu se zaqjda i kato me metna pak===== dnes ve4e se izpokarahme ta da ne mojem da se gledame. zle mu se otrazqva stoeneto vka6ti - vse ne6to ne mu e ufodno= nakraq mi zaqvi, 4e ne sam obra6tala nikakvo vnimanie na ni6to i nikoi i sam bila bmanie4ena po internet, facebook i neznam si o6te kakvo! a az se rovq i si stiskam zabite, za da predotvratq golemite dandanii. ama=== kato iska6e polu4i si go. dori go vidqh 4e se e i porazplakal= moje bi i az prekalix. no ne me interesuva - koito see vetrove jane buri!!!! :P :twisted:
ina4e az hodih na izsledvaniq - ni6to obezpokoitelno. vs e ok. to vinagi stava taka - kato zastana pred lekarite i vs mi minava. koi znae za kakva hipohondri4ka me mislqt i te
Desi kak e 4eloto na Velizar? minava li= a rani4kata golqma li e? maji go s kontratubeks da ne ostane beleg, ako e bila golqma i po-dalboka= ama to taka 6te e i za napred. to i Simoni ne e ot nai-krotkite, no 4ak do razbivane na dlava ne se e stigalo.
Tan4e, taka e mila - za maikite po-cenno ot sinovete nqma. i na6iqt se spu6ta da gleda i pomaga kogato govorim s tehnite i se gledame po skaipa= i te sa na mnenie horata, 4e toi e varha na sladoleda. nadqvam se nqkoi den da ne izterqsvam do takava stepen! nqkoko dni dokato se uspokoi6 ne se vijdai s neq! ina4e moje da se zavihri skandal i s neq i pak maja ti da izleze velikoma4enik, a ti vampira deto samo mu izsmukva silite i finansite. ama az ne moga da razbera tiq dartite - kato me im vliza v rabotata 6te se brat navsqkade? 4e i pred roditelite ti 6te zloslovi! a i kato ne si si razorila semeistvoto s pokupki ot namaleniq, kakvo lo6o si napravila? i az gi slu6am tezi `navremeto nqmalo takiva ne6ta - samo 3 bluzki, 3 klin4eta, i neznam si o6te kakvo, a nie sega sme har4ili ludi pari i na razhodka s minimum 2 toaleta sme izlizali!` - emi ako se opi6a ili izcapa mokro i mrasno li da go darja?!? az p1k mnogo se qdosah naskoro s baba mu na Nikolay - bqhme na seko i Moni vze da pravi beli - da vzema noja, da lapa edni drebni top4enca i t.n. i az my se skarah i leko go 6lqpnah po pampersa. i tq kato se razvika bila sam prebila deteto, kak mojelo, ne iskala v neinata ka6ta da se karame na deteto - a ta go ostavq da se namu6ka ili da se zadavi sas top4etata li e po-dobre! i tam se navikah i im kazah 4e skoro nqma da im zaveda deteto! tova sa6to be6e pri4ina dnes Nikolay da besnee - ama kato ne moje da si ozapti rodninite, taka 6te e! to vmesto da mi e priqtno da otida tam az se naprqgam 10000 p1ti pove4e
Desi, Tan4e, dano ba6tite vi da ozdravqvat. i da nqma lo6i novini= stiskam palci.
aide da stavam, 4e ako me vidqt pak 6te me zakleimqt kato zavisima ot kompjutara
Mini nali tova e v tvoqta svera - 6te tr. da mi pomogne6 da si preodoleq tazi zavisimost :P
aide, 4ao zasega. celuvki na vsi4ki i lek den - napuk na vsi4ko i na vsi4ki!!!!!!

Върнете се в началото
Offline Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Мар 08, 2010 10:15 am 
бърборко
Аватар

Изображение

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 293 мнения ]  Модератор: vilijov Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]